Almanya’da ata tecavüz


0

KASSEL – Almanya’nın Kassel şehrinde bir ata vahşice tecavüz edildi. Hayvan hakları örgütü PETA, tecavüzle ilgili ipucu verebilecek olanlara bin avro para ödülü vereceğini açıkladı.

Bir harada bulunan kısrağın genital bölgesinde kan olduğunun tespit edilmesi üzerine olay yerine çağrılan veteriner, hayvanın tecavüze uğradığını tespit etti. Hayvan sahibinin polise şikayette bulunmasının ardından olay yeri ve çevresinde yapılan aramada, bir kutu kayganlaştırıcı bulundu. D

NA incelemesi yapabilmek için sperm örnekleri de alan polis, soruşturmasını sürdürüyor. 15 Haziranı 16 Hazirana bağlayan gece, Korback, Ellerbruch bölgesinde meydana gelen olayla ilgili bilgisi olanların 05631-9710 numaralı telefonda Korbach polisine bilgi vermeleri isteniyor.

Şüphelilerin olay gecesi Sachsenberger Caddesi veya Marbeck yönüne doğru araçla hareket ettikleri sanılıyor. Hayvanlara cinsel ilgi duyan insanların rahatsızlığı sodomie veya zoofoli olarak adlandırılıyor.

Almanya’da 1969-2013 yılları arasında serbest olan hayvanlarla cinsi münasebet, Japonya, Meksika, Macaristan ve Romanya gibi ülkelerde hala yasal. Bu nedenle birçok zoofolinin, bu ülkelere seyahat ettikleri biliniyor.


Like it? Share with your friends!

0
redaktion

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir