Türk düğününde otoban bloke edildi


0

Almanya’da 2 farklı Türk düğün konvoyu, Köln ve Dortmund yakınlarında otobanda aniden yavaşlayarak trafiği aksattı. Polis sürücüler hakkında soruşturma başlattı.

KÖLN – Almanya’nın A4 otobanının Köln yakınlarında bulunan bir bölgesinde, çok sayıda araç yolu kapatarak trafiği aksattı. Bir Türk düğün konvoyuna ait olan araçların sürücüleri, dörtlü lambaları yakarak çok yavaş hareket etmek suretiyle trafik sıkışıklığına neden oldu.

Polis tarafından yapılan açıklamada, ihbar sonrası otobanın hemen boşaltıldığı ve yaşları 22 ile 54 arasında değişen 12 kişi hakkında soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

Dortmund’ta da aynısı oldu

Almanya’nın Dortmund şehri yakınlarında da benzer bir olay yaşandı. Pazar günü Hannover yönünde seyir halinde olan bir düğün konvoyu, her üç şeridi birden yavaşlatarak trafiğin aksamasına neden oldu.

Konvoyun otobanı dakikalarca işgal ettiği belirtildi. Emniyet güçleri, düğün konvoyunu ancak Hamm yakınlarında durdurabildi. Bazı sürücüler hakkında trafiğin işleyişini tehlikeye atmaktan suç duyurusunda bulunuldu.


Like it? Share with your friends!

0
redaktion

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir